GARANTOVANÉ DOORUČENIE DO VIANOC - INFO ZDE
Zavolajte nám (Po-Pi 8-17)

Diplomy

Zoradiť podľa: Doporučené Od najlacnejšieho Od najdražšieho Od najnovšieho

V ponuke je 5 produktov - filtrujte výsledky presne podľa Vašich požiadaviek.

Zobrazujeme 1-5 z 5 produktov

| 1|

Diplom DP0021

Skladom v e-shope
0.52 €

Diplom DP0022

Skladom v e-shope
0.52 €

Diplom DP0023

Skladom v e-shope
0.52 €

Diplom DP0024

Skladom v e-shope
0.52 €

Diplom DP0025

Skladom v e-shope
0.52 €


Hasičské diplomy pre profi i amatérske súťaže


Organizujete hasičskú súťaž, alebo len chcete oceniť konkrétneho hasiča za jeho vernosť či zasloužilost? K tomu najlepšie využijete hasičské diplomy z našej ponuky. Ponúkame diplomy ako pre detské hasičov, tak aj pre tých skúsenejších. Ak je potreba nejakú činnosť naozaj ceniť, tak je to práve hasičstva. Dieťa, ktoré má o túto činnosť záujem je potreba motivovať a dať mu najavo, že to, čo robí je užitočné. Hasičský diplom je pre dieťa skvelým vyjadrením toho, že by v činnosti malo pokračovať. Dospelému hasiči je zase potreba poďakovať za to, čo už v minulosti urobil a komu pomohol. Diplom je univerzálnym ocenením pre každého a záleží len na Vás, ktorý vyberiete. V našej ponuke nájdete mnoho rôznych diplomov, ako pre deti, tak i pre dospelých a to sa krátkym poďakovaním.

Moderné diplomy pre hasičovHorí, má panenko! Nezostáva než zavolať hasičov. A to tie najrýchlejšie a najpovolanejší, čo sa môžu pochváliť zbierkou diplomov zo súťaží a výcvikov, kde si vyslúžili krásne umiestnenia. Nie je však dôležité zvíťaziť, ale zúčastniť sa, preto vám ponúkame rozsiahle množstvo unikátnych diplomov a pamätných listov pre malých i veľkých bojovníkov s neskrotným ohňom ako krásnu spomienku. Originálne

diplomy

veľkosti A4 s rozmermi 210 x 297 mm, tlačíme laserom s dôrazom na kvalitné rozlíšenie detailov na tvrdý kriedový papier s gramážou 250g / cm2, aby vašim záchrancom dlho pripomínali ich životné momenty. Každý z diplomov dodávame nevyplnený alebo na prianie zákazníka dotlačí vlastným textom. Ponúkame aj možnosť úpravy pôvodného vzoru.

Zobraziť celý popis